long_arrow_right smile line arrow_circle
(044)499-07-70
Замовити телефонний дзвінок

Заповніть форму зворотного зв'язку і ми зателефонуємо у зручний для вас час.

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Замовити телефонний дзвінок
Приєднатися до зустрічей КТК

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Комерційна нерухомість

Перші поверхи ЖК ХЕППІ ХАУС займатиме комерційна нерухомість загальною площею понад 1300 м2. Плануєте купити нежитлове приміщення? Чудово! Ми підкажемо, який бізнес-проєкт буде найперспективнішим.

Дошкільний заклад

ЖК Happy House орієнтований на сім’ї з дітьми, тому дитячий садок або студія розвитку дитини матимуть неабиякий попит серед його мешканців. А завдяки розташуванню житлового комплексу у спальному районі Києва, до числа вихованців також приєднаються маленькі мешканці сусідніх будинків.

Спеціально для дошкільного закладу на першому поверсі Happy House запроєктовано приміщення площею 254 м2. Ми заздалегідь зонували простір на дитячі групи та їдальню, а також передбачили окремі вхідні групи для відвідувачів дошкільного закладу та його працівників: два входи розташовані з фасадної сторони, ще два — з тильної частини будинку.

Комерційна нерухомість

Ресторан

“Все для сімейного щастя” — концепція Happy House, яка беззаперечною стане перевагою для рестораторів. Це чудова можливість відкрити у будинку заклад сімейного типу та бути ближче до своєї цільової аудиторії. Вашими постійними відвідувачами стануть мешканці ЖК ХЕППІ ХАУС, адже важко обійти увагою затишний заклад для святкування великих і маленьких подій всією сім’єю, особливо, якщо він знаходиться в будинку.Приміщення для кафе або ресторану знаходиться на першому поверсі житлового комплексу. Площа — 212 м2. Планування відкритого типу. Два входи до майбутнього закладу знаходяться з фасадної сторони будинку, також є вхідна група для завантаження продуктів.

У ресторані заздалегідь продумані всі необхідні комунікації: достатня потужність електрики, вентиляційний канал, каналізація (тип — К3). Окремі переваги: висока стеля та панорамні вікна. Навпроти фасадної частини приміщення є можливість організації літнього майданчика.

В одній із секцій Happy House розташований приватний дошкільний заклад. Для ресторану це гарна можливість забезпечувати харчуванням його вихованців.

Комерційна нерухомість

Торгівля

Для тих, хто шукає торговельне приміщення, Happy House має чудовий варіант для продуктового магазину або магазину товарів першої необхідності. Світле приміщення з панорамними вікнами та площею 210 м2 розташоване на першому поверсі будинку. Вхідна група запроєктована з фасадної сторони комплексу. Для завантаження товарів є окремий вхід з тильної сторони.

Завдяки відкритому плануванню, ви можете організувати тут простору торговельну залу або зонувати приміщення в залежності від своїх цілей.Для магазину у Happy House відведено єдине приміщення, тож ви не матиме конкурентів у своєму сегменті, а ваш бізнес користуватиметься попитом серед мешканців.

Комерційна нерухомість

Офісні приміщення

Значну площу комерційних приміщень у ХЕППІ ХАУС займають офіси — близько 695 м2. Тут ви можете придбати нерухомість різних площ і конфігурацій та отримати безліч переваг від свого вибору. У порівнянні з офісами, розташованими у інших житлових будинках, комерційні приміщення Happy House мають окремі вхідні групи, завдяки чому працівники офісів можуть відвідувати їх у будь-який час доби й не заважати мешканцям. У кожному з приміщень гарна інсоляція завдяки великим панорамним вікнам. Всі комунікації заздалегідь адаптовані під офіси — врахована необхідна потужність електрики та вентиляції.

ЖК ХЕПІ ХАУС має власну інфраструктуру, що також підвищує комфорт працівників офісів. Здійснити покупки чи пообідати в ресторані можна, просто спустившись на перший поверх.

Ми пропонуємо нежитлові приміщення для розміщення офісів агенцій нерухомості, нотаріальних контор, сервісних центрів та інших компаній, чиї послуги користуватимуться попитом серед мешканців району.

Комерційна нерухомість

Деталі, варті уваги

Вигідний варіант — придбання комерційного приміщення на етапі будівництва житлового комплексу HAPPY HOUSE. До моменту введення будинку в експлуатацію ціна може збільшитися до 50%. Середня окупність нежитлових об’єктів в Україні — 7–10 років.

Важливі «критерії успіху» комерційної нерухомості — розташування в місці з інтенсивним пішохідним трафіком і розвинена внутрішня інфраструктура житлового комплексу. ЖК ХЕППІ ХАУС будується на проспекті Перемоги, безпосередньо поруч зі станцією метро «Берестейська». Можна з упевненістю сказати, що територія користуватиметься популярністю, а ваші інвестиції будуть перспективними.

За підсумками 2018 року практично в усіх сегментах комерційної нерухомості спостерігалося зростання попиту з боку орендарів і зниження рівня вакантності площ, що вплинуло на збільшення орендних ставок. Така тенденція призводить до зростання вартості квадратного метра в середньостроковій перспективі, а це основний індикатор для інвесторів, які цікавляться комерційною нерухомістю.

Додаткову інформацію щодо умов придбання й оренди нежитлових приміщень у ЖК HAPPY HOUSE ви можете дізнатися, звернувшись до відділу продажу за номером (044) 299 50 46.

Відділ продажу:

  • Happy House Берестейська
  • проспект Перемоги, 72
Віртуальний шоурум
Акційні пропозиції