long_arrow_right smile line arrow_circle
(044)499-07-70
Замовити телефонний дзвінок

Відправте заявку на телефонний дзвінок і менеджер відділу продажу зв'яжеться з вами найближчим часом. Або оберіть зручний вам час для дзвінка.

Замовити телефонний дзвінок
Приєднатися до зустрічей КТК

Комерційна нерухомість

Перші поверхи ЖК ХЕППІ ХАУС займатиме комерційна нерухомість загальною площею 1137 кв. м. Плануєте купити нежитлове приміщення? Чудово! Ми підкажемо, який бізнес-проект буде найперспективнішим:

Медицина.

Дитяча клініка матиме попит серед мешканців і гостей ЖК HAPPY HOUSE, щонайперше тому, що житловий комплекс орієнтований на сім’ї з дітьми.
Комерційна нерухомість

Офіс.

Дорога на роботу і додому — значна частина нашого життя. Але якщо офіс буде розташований у житловому комплексі ХЕППІ ХАУС, вільний час можна витратити на сон, приготування смачного сніданку, спілкування з близькими, читання або улюблену музику. Ми пропонуємо нежитлові приміщення для розміщення офісів юридичних і digital-компаній.
Комерційна нерухомість

Кафе і ресторани.

Мешканці ЖК ХЕППІ ХАУС стануть вашими постійними клієнтами, адже важко обійти увагою затишний заклад для святкування великих і маленьких подій всією сім’єю, особливо, якщо він знаходиться в будинку. Тут можна насолоджуватися спільними сніданками й обідами, а також ділитися враженнями і подальшими планами за вечерею.
Комерційна нерухомість

Торгівля.

Раціональне рішення — відкриття аптеки, магазину дитячого одягу або товарів першої необхідності.
Комерційна нерухомість

Деталі, варті уваги

Вигідний варіант — придбання торгового приміщення на етапі будівництва житлового комплексу HAPPY HOUSE. До моменту введення будинку в експлуатацію ціна може збільшитися до 50%. Середня окупність комерційних об’єктів в Україні — 7–10 років.

Важливі «критерії успіху» комерційної нерухомості — розташування в місці з інтенсивним пішохідним трафіком і розвинена внутрішня інфраструктура житлового комплексу. ЖК ХЕППІ ХАУС будується на проспекті Перемоги, безпосередньо поруч зі станцією метро «Берестейська». Можна з упевненістю сказати, що територія користуватиметься популярністю, а ваші інвестиції будуть перспективними.

За підсумками 2018 року практично в усіх сегментах комерційної нерухомості спостерігалося зростання попиту з боку орендарів і зниження рівня вакантності площ, що безпосередньо позначилося на збільшенні орендних ставок. Така тенденція призводить до зростання вартості квадратного метра в середньостроковій перспективі, а це основний індикатор для інвесторів, які цікавляться комерційною нерухомістю.

Додаткову інформацію щодо умов придбання й оренди торгових приміщень у ЖК HAPPY HOUSE ви можете дізнатися, звернувшись до відділу продажів.

Відділ продажу:

  • Happy House Нивки
  • проспект Перемоги, 67