long_arrow_right smile line arrow_circle
(044)499-07-70
Замовити телефонний дзвінок

Заповніть форму зворотного зв'язку і ми зателефонуємо у зручний для вас час.

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Замовити телефонний дзвінок
Приєднатися до зустрічей КТК

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Комерційна нерухомість

kommercheskaya-seo-text

Дошкільний заклад

ЖК Happy House орієнтований на сім’ї з дітьми, тому дитячий садок або студія розвитку дитини матимуть неабиякий попит серед його мешканців. А завдяки розташуванню житлового комплексу у спальному районі Києва, до числа вихованців також приєднаються маленькі мешканці сусідніх будинків.

Комерційна нерухомість

Ресторан

“Все для сімейного щастя” — концепція Happy House, яка беззаперечною стане перевагою для рестораторів. Це чудова можливість відкрити у будинку заклад сімейного типу та бути ближче до своєї цільової аудиторії. Вашими постійними відвідувачами стануть мешканці ЖК ХЕППІ ХАУС, адже важко обійти увагою затишний заклад для святкування великих і маленьких подій всією сім’єю, особливо, якщо він знаходиться в будинку

Комерційна нерухомість

Торгівля

Для тих, хто шукає торговельне приміщення, Happy House має чудовий варіант для продуктового магазину або магазину товарів першої необхідності. Світле приміщення з панорамними вікнами та площею 210 м2 розташоване на першому поверсі будинку. Вхідна група запроєктована з фасадної сторони комплексу. Для завантаження товарів є окремий вхід з тильної сторони.

Комерційна нерухомість

Офісні приміщення

Значну площу комерційних приміщень у ХЕППІ ХАУС займають офіси — близько 695 м2. Тут ви можете придбати нерухомість різних площ і конфігурацій та отримати безліч переваг від свого вибору. У порівнянні з офісами, розташованими у інших житлових будинках, комерційні приміщення Happy House мають окремі вхідні групи, завдяки чому працівники офісів можуть відвідувати їх у будь-який час доби й не заважати мешканцям. У кожному з приміщень гарна інсоляція завдяки великим панорамним вікнам. Всі комунікації заздалегідь адаптовані під офіси — врахована необхідна потужність електрики та вентиляції.

Комерційна нерухомість

Деталі, варті уваги

Вигідний варіант — придбання комерційного приміщення на етапі будівництва житлового комплексу HAPPY HOUSE. До моменту введення будинку в експлуатацію ціна може збільшитися до 50%. Середня окупність нежитлових об’єктів в Україні — 7–10 років. Замовити дзвінок

Віртуальний шоурум
Акційні пропозиції