long_arrow_right smile line arrow_circle
(044)499-07-70
Замовити телефонний дзвінок

Відправте заявку на телефонний дзвінок і менеджер відділу продажу зв'яжеться з вами найближчим часом. Або оберіть зручний вам час для дзвінка.

Замовити телефонний дзвінок
Приєднатися до зустрічей КТК

Дитячий садок нового покоління у Happy House

2018-10-02 14:15:46
Маленькі мешканці, які проживатимуть у Happy House та сусідніх будинках, зможуть відвідувати сучасний дитячий садок з просторими груповими та зручними й безпечними дитячими майданчиками. В рамках будівництва житлового комплексу ми реконструюємо дошкільний заклад № 494 та створимо дитячий садок нового покоління. Ми не тільки відновимо цілісність, але й змінимо якісні показники будівлі: обладнаємо додаткові приміщення, збільшимо висоту стель і загальну площу установи. Дитячий садок буде розташований у четвертій секції на трьох рівнях Happy House. Після реконструкції його площа буде збільшена з 948 м2 до 1495 м2: 590 м2 будуть призначені для постійного перебування дітей, 905 м2 — для короткотривалого. Також ми змінимо висоту стелі на першому поверсі — з 3 м до 4,9 м. Кількість вихованців збільшиться з 80 до 120 дітей. У оновленому садочку працюватимуть 10 просторих групових площею до 72 м2. Дитячий садок № 494 побудований у 60-х роках минулого століття. Близько 45 років дошкільна установа працювала без капітального ремонту й у 2002 році припинила свою роботу. За висновками експертів, стан закладу є незадовільним: висока зношеність будівлі, зафіксовані чисельні пошкодження основних конструкцій (згідно з «Висновком про технічний стан конструкцій будівлі та можливості його подальшої експлуатації» від 16.04.2007). З 2002 року дитячий садок не випустив жодного вихованця. Вже понад 15 років будівля знаходиться в замороженому стані. При кількості дошкільних установ в районі подібна ситуація є не досить сприятливою для батьків. Після реконструкції дитячий заклад стане садком нового зразка — з сучасною архітектурою та широкоформатним склінням, яскравим фасадом, обладнаними груповими, інтер’єр яких обов’язково сподобається малюкам, безпечною та облаштованою територією. Батьки зможуть не хвилюватися за своїх дітей, адже заклад буде розташований на закритій території, у затишному та тихому дворі. Будівля буде оснащена системою автономної охорони. Після реконструкції дошкільний заклад буде переданий на баланс держави.
Читайте також
Купуйте у розстрочку без здорожчання!

Читати

Графік роботи відділу продажу на День Незалежності
На цих вихідних у вас точно вистачить часу і на відпочинок, і на корисні справи. Складіть свій to-do-list та обов’язково додайте до нього візит довідділу продажу Happy House.

Читати

Відділ продажу:

  • Happy House Берестейська
  • проспект Перемоги, 72
Віртуальний шоу-рум
Акційні пропозиції