long_arrow_right smile line arrow_circle
(044)499-07-70
Замовити телефонний дзвінок

Відправте заявку на телефонний дзвінок і менеджер відділу продажу зв'яжеться з вами найближчим часом. Або оберіть зручний вам час для дзвінка.

Замовити телефонний дзвінок

Головне про квартири Happy House

2019-02-06 14:53:53

Яким буде оздоблення стін? Чи зможу я зробити перепланування кімнат? У якому вигляді здаються квартири у Happy House? Відповідаємо на найактуальніші питання наших покупців.

Стіни. Для будівництва житлового комплексу ми використовуємо монолітно-каркасну технологію. Зовнішні стіни закладаються керамічними блоками 2НФ — подвійною пустотілою цеглою. Керамічна цегла виготовляється з природних матеріалів, без хімічних домішок та має високі теплотехнічні, шумоізоляційні характеристики. Для утеплення зовнішніх стін використовується негорюча мінеральна вата товщиною 150 мм.

Кладка внутрішніх та міжквартирних стін виконується з повнотілої керамічної цегли. Завдяки сучасній технології будівництва тільки зовнішні стіни є несучими, тож мешканці з легкістю можуть перепланувати свою квартири.

Стеля. Висота стель становить 2,7 м.

Підлога. Підлога залита лазерною стяжкою товщиною 50 мм. Перевага лазерної стяжки в тому, що вона має гладку поверхню та не потребує вирівнювання. Власнику квартири потрібно лише обрати фінішне покриття.

Вікна. Високий рівень звуко- та теплоізоляції будуть забезпечувати двокамерні склопакети. У квартирах будуть встановлені енергозберігаючі вікна з п’ятикамерним профілем.

Двері. Вхідні двері мають якісну дерев’яну обшивку. Незважаючи на природній матеріал, двері сертифіковані Держдепартаментом МВС України та мають клас вогнестійкості з маркуванням ЕІ30 — межею вогнестійкості у 30 хвилин.

Опалення. Happy House буде підключено до централізованого опалення з індивідуальним тепловим пунктом. У кожній квартирі ми встановимо панельні радіатори з терморегулятором. Вони розміщуватимуться під вікнами чи збоку на стінах. Слідкувати за кількістю спожитої електроенергії чи інших комунальних послуг мешканці можуть через індивідуальні лічильники опалення, електроенергії та водопостачання з системою диспетчеризації приладів обліку.

Квартири при здачі. У Happy House квартири здаються зі стяжкою підлоги, гідроізоляцією «мокрих точок», змонтованими вікнами та вхідними дверима, заведеними до квартири комунікаціями (водовідвід, каналізація, опалення, вентиляція, електропостачання).

У Happy House ми заздалегідь подбали про мікроклімат у квартирах: ще під час проектування будинку обрали якісні матеріали, продумали систему опалення, для гарної інсоляції збільшили кількість вікон у кімнатах. Якщо у вас залишилися питання стосовно будівництва житлового комплексу, ви можете звернутися до наших менеджерів. Чекаємо на вас у відділі продажу за адресою проспект Перемоги, 67.

Читайте також
Сімейна розстрочка у Happy House: купуйте квартиру з фіксованою ціною

Читати

Графік роботи відділу продажу на День Незалежності
Звертаємо вашу увагу, що у святковий день, 24 серпня, графік роботи відділу продажу залишиться без змін — з 10:00 до 18:00. У понеділок, 26 серпня, менеджери працюватимуть у режимі вихідного дня — з 10:00 до 18:00.

Читати

Відділ продажу:

  • Happy House Нивки
  • проспект Перемоги, 67