long_arrow_right smile line arrow_circle
(044)499-07-70
Замовити телефонний дзвінок

Заповніть форму зворотного зв'язку і ми зателефонуємо у зручний для вас час.

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Замовити телефонний дзвінок
Приєднатися до зустрічей КТК

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Інвестуй вигідно — купуй квартиру у Happy House!

2019-03-26 09:50:35

Happy House — не тільки будинок для сімейного щастя, це також вигідний варіант для інвестицій. Це доводять основні переваги житлового комплексу.

Ціна квартири — одна з вагомих причин придбати нерухомість у Happy House. На початковому етапі будівництва встановлені найпривабливіші ціни для покупців, але по мірі зведення ЖК вартість квадратного метру зростатиме. З моменту запуску продажів у Happy House середня ціна на 1-кімнатні квартир збільшилася на 25-30%, на 2-, 3-, 4-кімнатні — на 11,5%. Після введення будинку в експлуатацію, заселення мешканців і початку роботи комерції прогнозоване підвищення ціни може сягати 50%, а для 1-кімнатного житла — понад 100%. Купівля нерухомості в Happy House також вигідна для орендного бізнесу. Прибутковість від здачі квартири становить близько 11% річних.

Зручне розташування. Happy House знаходиться на одному з головних проспектів Києва — проспекті Перемоги, 72. Звідси легко дістатися потрібного району столиці — менш ніж за 10 хвилин пішки знаходиться станція метро Берестейська, поруч з якою сконцентровані зупинки наземного громадського транспорту: трамваю, маршрутного таксі, автобусів, електрички. Неподалік будинку також зупиняються автобуси та тролейбуси.

Близькість до навчальних закладів також впливатиме на попит нерухомості у Happy House. Придбавши квартиру у житловому комплексі, ви зможете здавати її в оренду. Поряд з будинком розташовано 4 університети: до КНЕУ ім. Гетьмана — 12 хвилин пішки, до НТУУ КПІ — 16 хвилин на громадському транспорті, до НАУ — 10 хвилин на авто та до НМУ ім. О. Богомольця — 18 хвилин на автобусі. Неподалік є 12 шкіл, найближча знаходитися в 5 хвилинах пішки. Happy House — оптимальний варіант для батьків, які планують купувати квартиру для своєї дитини. Наприклад, якщо син або донька вчаться у випускних класах школи та у майбутньому збираються вступати до вузу поряд з ЖК.

Внутрішня інфраструктура комплексу — додатковий фактор для тих, хто розглядає покупку житла в цьому районі. На перших поверхах будинку працюватимуть магазини, сімейне кафе, Mama-Hub, дитяча клініка та садок. Концепцією благоустрою передбачено спортивний та ігровий майданчики. На території ЖК будуть встановлені камери відеоспостереження, записи яких мешканці зможуть переглядати у своєму смартфоні. Двір буде закритий від автівок. У будинку передбачено підземний паркінг.

Якщо ви хочете дізнатися більше інформації про вигідність інвестицій в нерухомість Happy House, запрошуємо вас до відділу продажу за адресою проспект Перемоги, 67.

Замовити дзвінок
Читайте також
Режим роботи SAGA Development на період воєнних дій

Читати

Відділ продажу не працює

Читати

Віртуальний шоурум
Акційні пропозиції