long_arrow_right smile line arrow_circle
(044)499-07-70
Замовити телефонний дзвінок

Заповніть форму зворотного зв'язку і ми зателефонуємо у зручний для вас час.

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Замовити телефонний дзвінок
Приєднатися до зустрічей КТК

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Інвестуй вигідно — купуй квартиру у Happy House!

2019-03-26 09:50:35

Happy House — не тільки будинок для сімейного щастя, це також вигідний варіант для інвестицій. Це доводять основні переваги житлового комплексу.

Ціна квартири — одна з вагомих причин придбати нерухомість у Happy House. На початковому етапі будівництва встановлені найпривабливіші ціни для покупців, але по мірі зведення ЖК вартість квадратного метру зростатиме. З моменту запуску продажів у Happy House середня ціна на 1-кімнатні квартир збільшилася на 25-30%, на 2-, 3-, 4-кімнатні — на 11,5%. Після введення будинку в експлуатацію, заселення мешканців і початку роботи комерції прогнозоване підвищення ціни може сягати 50%, а для 1-кімнатного житла — понад 100%. Купівля нерухомості в Happy House також вигідна для орендного бізнесу. Прибутковість від здачі квартири становить близько 11% річних.

Зручне розташування. Happy House знаходиться на одному з головних проспектів Києва — проспекті Перемоги, 72. Звідси легко дістатися потрібного району столиці — менш ніж за 10 хвилин пішки знаходиться станція метро Берестейська, поруч з якою сконцентровані зупинки наземного громадського транспорту: трамваю, маршрутного таксі, автобусів, електрички. Неподалік будинку також зупиняються автобуси та тролейбуси.

Близькість до навчальних закладів також впливатиме на попит нерухомості у Happy House. Придбавши квартиру у житловому комплексі, ви зможете здавати її в оренду. Поряд з будинком розташовано 4 університети: до КНЕУ ім. Гетьмана — 12 хвилин пішки, до НТУУ КПІ — 16 хвилин на громадському транспорті, до НАУ — 10 хвилин на авто та до НМУ ім. О. Богомольця — 18 хвилин на автобусі. Неподалік є 12 шкіл, найближча знаходитися в 5 хвилинах пішки. Happy House — оптимальний варіант для батьків, які планують купувати квартиру для своєї дитини. Наприклад, якщо син або донька вчаться у випускних класах школи та у майбутньому збираються вступати до вузу поряд з ЖК.

Внутрішня інфраструктура комплексу — додатковий фактор для тих, хто розглядає покупку житла в цьому районі. На перших поверхах будинку працюватимуть магазини, сімейне кафе, Mama-Hub, дитяча клініка та садок. Концепцією благоустрою передбачено спортивний та ігровий майданчики. На території ЖК будуть встановлені камери відеоспостереження, записи яких мешканці зможуть переглядати у своєму смартфоні. Двір буде закритий від автівок. У будинку передбачено підземний паркінг.

Якщо ви хочете дізнатися більше інформації про вигідність інвестицій в нерухомість Happy House, запрошуємо вас до відділу продажу за адресою проспект Перемоги, 67.

Замовити дзвінок
Читайте також
Happy-розстрочка січня: перший внесок від 10% та виплати до 2 років

Читати

Графік роботи відділу продажу на новорічні свята

Читати

Віртуальний шоурум
Акційні пропозиції