long_arrow_right smile line arrow_circle
(044)499-07-70
Замовити телефонний дзвінок

Відправте заявку на телефонний дзвінок і менеджер відділу продажу зв'яжеться з вами найближчим часом. Або оберіть зручний вам час для дзвінка.

Замовити телефонний дзвінок
Приєднатися до зустрічей КТК
Завантажити презентацію

Особливості архітектури Happy House

2018-11-13 16:05:32

На проспекті Перемоги, 72 ми створюємо будинок для щасливих сімей. Ця концепція простежується в кожній деталі — внутрішньому облаштуванні, благоустрої території, об’єктах інфраструктури, які знаходитимуться на першому поверсі. Але іноді достатньо одного погляду, аби закохатися в яскраву архітектуру будинку та зрозуміти — тут сподобається жити кожній родині.

Кажучи про “яскраву архітектуру”, ми анітрохи не перебільшили. Оздоблення перших поверхів Happy House буде виконано з різнокольорового гофрованого металу. Таке фасадне рішення візуальне відокремить секцію, де буде розташований дитячий садок, та стане загальною окрасою будинку. Кольорова гама верхніх поверхів більш стримана — сіро-синій кам'яний шпон німецького виробника Slate Lite та бежевий композит між вікнами, який додасть теплих відтінків основному фасаду.

Happy House матиме збільшену кількість вікон. Для оптимальної інсоляції будинку ми запроектували по два панорамних вікна в кожній кімнаті. Ще однією родзинкою житлового комплексу стане скляний фасад верхніх поверхів. Ввечері на даху підсвічуватиметься назва житлового комплексу.

Загальний вигляд будинку не зіпсують блоки кондиціонерів: вони будуть заховані у вази для рослин на балконах. Висота вази не перевищуватиме 1,2 м, тому не закриватиме мешканцю видимість на місто.

Happy House обов’язково сподобається і дітям, і їхнім батькам. Обирайте квартиру просто зараз! Завітайте до відділу продажу за адресою проспект Перемоги, 67.

Читайте також
Графік роботи відділу продажу на новорічні свята

Читати

Saga Claus відкриває продаж квартир із панорамним вікновидом!

Читати

Відділ продажу:

  • Happy House Берестейська
  • проспект Перемоги, 72
Віртуальний шоу-рум
Акційні пропозиції