long_arrow_right smile line arrow_circle
(044)499-07-70
Замовити телефонний дзвінок

Відправте заявку на телефонний дзвінок і менеджер відділу продажу зв'яжеться з вами найближчим часом. Або оберіть зручний вам час для дзвінка.

Замовити телефонний дзвінок
Приєднатися до зустрічей КТК

Квартири для студентів за спеціальними умовами

2019-04-08 14:45:34
Чому Happy House — ідеальний варіант для студентів? По-перше, поруч з будинком є 4 університети, тож вранці можна довше спати та не боятися запізнитися на пари. По-друге, за 10 хвилин пішки від дому є парк, де можна прогулюватися з одногрупниками після занять. По-третє, у комплексі передбачені оптимальні площі та планування житла, тому навіть в однокімнатній квартирі її мешканець матиме вдосталь власного простору. І головне — у Happy House є розстрочка на квартири для студентів! Спеціально для батьків, які планують купувати окреме житло для своєї дитини, ми підготували зручні умови оплати:
  • ● перший внесок — від 30%,
  • ● строк виплат — до введення будинку в експлуатацію,
  • ● фіксована вартість до завершення будівництва.
Розстрочка діє на всі квартири у будинку до 30 квітня. На етапі будівництва ми пропонуємо найпривабливіші ціни та найбільший вибір планувань житла. Оптимальним варіантом для студента стане однокімнатна квартира. У Happy House її площа стартує від 40 м2. Встигніть скористатися вигідними умовами придбанням! Завітайте до відділу продажу Happy House за адресою проспект Перемоги, 67 або телефонуйте за номером
299-54-42
. Замовити дзвінок
Читайте також
Графік роботи відділу продажу на День Конституції
(Русский) Впереди три выходных! Уже составили список дел на эти дни?

Читати

Про головні переваги інвестування у маленькі офіси
Які плюси великого офісу? Багато простору між робочими місцями, можливість розділити приміщення на додаткові кабінети, переговорні кімнати та зони відпочинку.

Читати

Відділ продажу:

  • Happy House Нивки
  • проспект Перемоги, 67
Віртуальний шоу-рум
Акційні пропозиції