long_arrow_right smile line arrow_circle
(044)499-07-70
Замовити телефонний дзвінок

Відправте заявку на телефонний дзвінок і менеджер відділу продажу зв'яжеться з вами найближчим часом. Або оберіть зручний вам час для дзвінка.

Замовити телефонний дзвінок
Приєднатися до зустрічей КТК

Квартири на виплат з індивідуальними умовами для кожної сім’ї

2020-07-10 19:34:33
Коли у вас маленька дитина та маленька квартира на допомогу приходять спеціальні умови на виплат від Happy House. З ними ви можете переїхати до більшого помешкання та сміливо будувати плани на майбутнє.  Нова пропозиція на виплат діє для молодих родин і родин з дітьми, причому кожній сім’ї ми пропонуємо індивідуальні умови:
  • для молодого подружжя при купівлі квартири перший внесок складатиме 30%, строк без подорожчання — 6 місяців, 
  • для батьків однієї дитини перший внесок становить 30%, а термін виплат — 12 місяців,
  • для батьків з двома дітьми вартість квартири буде зафіксована до завершення будівництва житлового комплексу, сума першого внеску — 30%,
  • для великих родин з трьома дітьми або більше вартість обраної квартири залишиться без змін до завершення будівельних робіт, а перший внесок складе всього 10%.
Більш детальну інформацію вам розкажуть менеджери відділу продажу. Обирайте планування на сайті та завітайте до нас за адресою: проспект Перемоги, 67. Замовити дзвінок
Читайте також
Нова розстрочка у Happy House: на 24 місяці та першим внеском 10%
Великим родинам — великі квартири? Звичайно! А ще лояльні умови купівлі. До кінця листопада у Happy House діє нова розстрочка, яка дозволить вам придбати трикімнатне або дворівневе помешкання.

Читати

Графік роботи відділу продажу на День Захисника України

Читати

Відділ продажу:

  • Happy House Берестейська
  • проспект Перемоги, 72
Віртуальний шоу-рум
Акційні пропозиції