long_arrow_right smile line arrow_circle
(044)499-07-70
Замовити телефонний дзвінок

Заповніть форму зворотного зв'язку і ми зателефонуємо у зручний для вас час.

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Замовити телефонний дзвінок
Приєднатися до зустрічей КТК

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Хепі будинку — креативні та яскраві холи!

2021-08-02 15:05:17

Ви вже знаєте, який вигляд матиме фасад Happy House: різнокольоровий гофрований метал у секції дитячого садочка, сіро-сині та бежеві оздоблювальні матеріали, скляний фасад верхніх поверхів і спеціальні вазони для кондиціонерів — тут кожна деталь підбиралася з урахуванням загальної концепції будинку.

Час познайомити вас з інтер’єром суспільних просторів! Всі рендери вхідних холів і коридорів на житлових поверхах ми завантажили до нашої галереї на сайті, а нижче розповіли про особливості оздоблення приміщень.

У кожній секції холи та коридори будуть виконані в одинаковому стилі, але відрізнятимуться кольоровою гамою. Так вирішили урізноманітнити простір дизайнери зі студії D`art. Для першої секції акцентними кольорами стали червоно-фіолетовий та м’ятно-бірюзовий, для поверхів другої секції вони обрали цинково-жовтий та пурпурно-фіолетовий, у третій секції будуть використані лососево-помаранчевий та діамантово-синій, а у четвертій — пастельно-бірюзовий та колір слонової кістки.

Матеріали також повторюватимуться у кожній секції: підлога вимощена з керамогранітної плитки іспанського виробника Codicer 95. У коридорах вона має текстуру каменя, а у холі виконана з незвичними вкрапленнями кольорового мікроцемента.

Стеля у холі пофарбована у відповідний акцентний колір. Підвісні касети білі з кольоровими торцями у тон стелі. На житлових поверхах стелі та комунікації також пофарбують. Стіни у коридорах і холі оздоблені декоративною штукатуркою з мілкодисперсною текстурою. У холі вони будуть білого кольору, у коридорах — світло-сірі. Кольорові вставки на стінах виконані з мікроцемента. Деякі деталі — із кольорового скла.

У холі будуть встановлені двері прихованого монтажа. Вхідні двері квартир виготовлені з металу.

Зона ресепшену знаходитиметься у першій секції. Її окрасою стане м’ятно-бірюзова стіна, перфорована логотипами будинку по всій площі.

Біля ресепшену передбачена зона для сидіння. Тут можна зачекати на таксі чи кур’єра, яки ось-ось має доставити вам посилку.

Гортайте галерею та знайомтесь ближче з нашим будинком! Якщо ви хочете дізнатися більше про комплекс, завітайте до нашого відділу продажу за адресою: проспект Перемоги, 72.

Читайте також
Режим роботи SAGA Development на період воєнних дій

Читати

Відділ продажу не працює

Читати

Віртуальний шоурум
Акційні пропозиції