long_arrow_right smile line arrow_circle
(044)499-07-70
Замовити телефонний дзвінок

Відправте заявку на телефонний дзвінок і менеджер відділу продажу зв'яжеться з вами найближчим часом. Або оберіть зручний вам час для дзвінка.

Замовити телефонний дзвінок
Приєднатися до зустрічей КТК

Починайте рік з новою квартирою у Happy House!

2019-12-17 09:27:54
У 2020-й — з новою квартирою! А чом би й ні? Напередодні свят Happy House пропонує одразу три варіанти розстрочки платежів у гривнях і доларах. Вони діють на всі дво- та трикімнатні помешкання у будинку. Обирайте одну з пропозицій, якщо хочете розподілити оплату на тривалий термін і бути спокійними за свій сімейний бюджет.

Розстрочка у гривні

Якщо ви не купували квартиру через коливання валюти, то зараз ніщо не стане вам на заваді. У Happy House є розстрочка у гривні. Перший внесок становить 30%, строк виплат — 24 місяці. Окремий бонус — період без здорожчання. Він діє перші півроку. Скористатися розстрочкою у гривні можна протягом 2-х місяців.

Розстрочка у доларах без здорожчання

Головне, що потрібно знати про розстрочку у доларах, — це відсутність здорожчання. Під час купівлі квартири ми фіксуємо її вартість на весь період ваших виплат. Перший внесок — 30%. Термін — 24 місяці. Ми не прописуємо у договорі нижню межу курсу валют, тож при падінні валюти ви можете платити за мінімальним курсом НБУ. Встигніть скористатися, адже акція діє протягом 2-х місяців.

Розстрочка у доларах з першим внеском 10%

Умови виплат: перший внесок — всього 10%, строк — 24 місяці, пільговий період — 6 місяців, здорожчання — 9,9% та гнучкий курс долара без фіксації його нижньої межі. Скористатися цим типом розстрочки можна на постійній основі. Дізнайтеся більше про особливості квартир у Happy House та умови їхнього придбання, завітавши до відділу продажу. Наша адреса: проспект Перемоги, 67. Замовити дзвінок
Читайте також
Графік роботи відділу продажу на День Конституції
(Русский) Впереди три выходных! Уже составили список дел на эти дни?

Читати

Про головні переваги інвестування у маленькі офіси
Які плюси великого офісу? Багато простору між робочими місцями, можливість розділити приміщення на додаткові кабінети, переговорні кімнати та зони відпочинку.

Читати

Відділ продажу:

  • Happy House Нивки
  • проспект Перемоги, 67
Віртуальний шоу-рум
Акційні пропозиції