long_arrow_right smile line arrow_circle
(044)499-07-70
Замовити телефонний дзвінок

Заповніть форму зворотного зв'язку і ми зателефонуємо у зручний для вас час.

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Замовити телефонний дзвінок
Приєднатися до зустрічей КТК

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Правила перепланування квартир у Happy House

2019-07-22 08:53:33
Ми піклуємося про комфорт мешканців Happy House та хочемо, щоб кожен у сім’ї мав власний простір. Саме тому для будівництва житлового комплексу ми використовуємо монолітно-каркасну технологію. Навіть після зведення міжкімнатних стін мешканці можуть перепланувати своє житло — додати ще одну кімнату або зовсім обрати квартиру-студію. Щоб зменшити витрати під час ремонту, пропонуємо замовити перепланування до введення об’єкту в експлуатацію — на етапі будівельних робіт. Як саме це зробити — спеціально для майбутніх мешканців Happy House підготували відповіді на найактуальніші питання.

Ви купили квартиру у Happy House та хочете замовити її перепланування. До кого вам потрібно звернутись?

Після підписання договору про купівлю квартири в нашому житловому комплексі, вирішенням ваших питань займається відділ сервісу. Якщо ви хочете замовити новий проект житла, вам слід звернутися за телефоном (044) 494 04 00. Сервіс-менеджер запросить вас на зустріч, аби разом з архітектором обговорити ваші побажання щодо зміни міжкімнатних стін. Після цього ми готуємо ескіз нового планування та узгоджуємо його з вами. План квартири також обов’язкового перевіряють менеджер проекту та головний архітектор. Далі ми вносимо зміни до робочої документації та розпочинаємо роботи з перепланування.

Коли ви можете безкоштовно замовити перепланування?

Вам не потрібно платити за перепланування, якщо ви звернулися до відділу сервісу не менш, ніж за 30 днів до початку кладочних робіт на поверсі. Ви платите лише за розробку нового проекту квартири.

Коли перепланування платне?

Якщо у вашій квартирі вже виконана кладка стін, вам потрібно оплатити і проектні, і будівельно-монтажні роботи — демонтаж вже збудованих і будівництва нових міжкімнатних перегородок.

Скільки коштує перепланування квартири в Happy House?

Після розробки нового проекту квартири ми складаємо загальний кошторис та погоджуємо його з вами. Вартість визначатиметься кількістю будівельних матеріалів, об’ємом і складністю робіт.

Чи є обмеження у переплануванні квартир?

Так, якщо роботи з перепланування можуть впливати на безпеку мешканців, псувати архітектурну концепцію будинку чи суперечити будівельним нормам і стандартам. До обмежень належать:
  • зміна існуючих конструкцій — їхнє порушення негативно впливає на якість експлуатації будівлі,
  • зміна розміру, положення та кольору вікон — заміна одного з елементів фасаду погіршує архітектурну концепцію комплексу,
  • скління балконів, лоджій, терас — порушує архітектурну цілісність будинку та суперечить Державним будівельним нормам,
  • збільшення чи зменшення санвузлів — “мокрі точки” можуть впливати на нижні або верхні житлові поверхи,
  • знесення вентиляційних блоків і перенесення інженерних комунікацій — також позначаються на якості будівлі.
Якщо у вас залишилися питання, ви можете поставити їх менеджеру відділу сервісу. Телефонуйте за номером (044) 494 04 00 або надсилайте листа на пошту service@saga-development.com.ua. Менеджери працюють з понеділка по п`ятницю з 10.00 до 18.00.
Читайте також
Режим роботи SAGA Development на період воєнних дій

Читати

Відділ продажу не працює

Читати

Віртуальний шоурум
Акційні пропозиції