long_arrow_right smile line arrow_circle
(044)499-07-70
Замовити телефонний дзвінок

Заповніть форму зворотного зв'язку і ми зателефонуємо у зручний для вас час.

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Замовити телефонний дзвінок
Приєднатися до зустрічей КТК

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Про головні переваги інвестування у маленькі офіси

2020-06-15 12:56:51

Які плюси великого офісу? Багато простору між робочими місцями, можливість розділити приміщення на додаткові кабінети, переговорні кімнати та зони відпочинку. Але у маленьких офісів переваг не менше.

При правильному підході навіть за невеликої площі можна організувати і лаунжі, і мікро-бібліотеку. Проте ми хочемо розповісти про такі приміщення, поглянувши на них з іншого боку, — їхньої інвестиційної привабливості та актуальності розташування у житлових комплексах. У світлі останніх подій, пов’язаних з карантином, більшість співробітників вимушено перейшли у дистанційний режим, а ставлення до офісу як до робочого місця змінилося майже не в корені.

Сьогодні компанії більше уваги звертають на приміщення від 45 м2 до 100 м2. Це один з найліквідніших варіантів і ось чому:

1. Серед всіх покупців комерційної нерухомості лише 5% обирають приміщення для свого бізнесу, та майже 95% клієнтів купують їх для здачі в оренду. Враховуючи цю статистику та попит серед компаній, обирати офіс невеликого розміру варто ще тому, що його легше здати в оренду, воно швидко окупиться та відповідно швидше принесе дохід. При здачі офісу всі роботи з ремонту приміщення лягають на плечі орендарів, тож для його власника це ще один плюс.

2. Розташування у житловому комплексі. Навіть попри карантин і віддалену роботу, затребуваність офісних приміщень у ЖК зростає. Якщо інвестор живе у тому ж районі або безпосередньо в одному будинку з офісом, дістатися нього можна пішки. Особливу актуальність роботи у пішій доступності компанії відчули у моменти закритого метрополітену та відсутнього на дорогах наземного громадського транспорту.

3. Якість офісів у нових житлових комплексах. Сьогодні у Києві досі розповсюджена практика переформатування квартир у робочий простір. Більшість з таких приміщень розташовані у старому житловому фонді, де немає належних умов для роботи. У новобудовах під офіси заздалегідь проєктують окремі поверхи, з панорамними вікнами, своєю вхідною групою, зручним плануванням, насиченою внутрішньою інфраструктурою, як, наприклад, у Happy House. Перші поверхи будинку відведені під магазин, кафе та дитячі заклади; офіси займають цілий поверх і мають великі фасадні вікна.

4. Звичайно, ціна — головний аргумент на користь маленьких офісних приміщень у житлових комплексах. Вартість на них нижча, ніж на офіси у сучасних бізнес-центрах. Сьогодні на ринку нерухомості представлені три категорії офісів — А, В, С. У моменти кризи компанії, які орендують приміщення у БЦ класу “А”, оптимізують свої бюджети та переходять на нерухомість середнього цінового сегменту чи формату “В”. Офіси, які ми будуємо у Happy House, за рівнем комфорту та технічними характеристиками можна порівнювати з класом “В”. Вони найменш піддаються кризовим впливам, тому у несприятливі часи компанії з дорогих офісів переїжджають саме в такі приміщення.

5. У посткарантинний період є вірогідність появи нового формату робочого місця такого, як “мобільний офіс”. Після переосмислення великої квадратури приміщень компанії орендуватимуть невеличкі приміщення, які виконуватимуть роль коворкінгу. В разі важливих зустрічей чи переговорів співробітники зможуть збиратися в офіси, але основний час працювати вдома.

У Happy House представлені приміщення площею від 45 м2 до 115 м2, які завжди затребувані серед компаній малого та середнього бізнесу та які наразі є у великому дефіциті у Києві. Вони чудово підійдуть для роботи агенцій нерухомості, нотаріальних контор, сервісних центрів та інших компаній, чиї послуги користуватимуться попитом серед мешканців району.

Про всі переваги купівлі офісів у Happy House, площі, планування та ціни готові розповісти наші менеджери комерційної нерухомості. Заповнюйте форму зворотного зв’язку та ми обов'язково вам зателефонуємо.

Замовити дзвінок
Читайте також
Режим роботи SAGA Development на період воєнних дій

Читати

Відділ продажу не працює

Читати

Віртуальний шоурум
Акційні пропозиції