long_arrow_right smile line arrow_circle
(044)499-07-70
Замовити телефонний дзвінок

Заповніть форму зворотного зв'язку і ми зателефонуємо у зручний для вас час.

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Замовити телефонний дзвінок
Приєднатися до зустрічей КТК

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Завантажити презентацію

Про головні переваги інвестування у маленькі офіси

2020-06-15 12:56:51

Які плюси великого офісу? Багато простору між робочими місцями, можливість розділити приміщення на додаткові кабінети, переговорні кімнати та зони відпочинку. Але у маленьких офісів переваг не менше.

При правильному підході навіть за невеликої площі можна організувати і лаунжі, і мікро-бібліотеку. Проте ми хочемо розповісти про такі приміщення, поглянувши на них з іншого боку, — їхньої інвестиційної привабливості та актуальності розташування у житлових комплексах. У світлі останніх подій, пов’язаних з карантином, більшість співробітників вимушено перейшли у дистанційний режим, а ставлення до офісу як до робочого місця змінилося майже не в корені.

Сьогодні компанії більше уваги звертають на приміщення від 45 м2 до 100 м2. Це один з найліквідніших варіантів і ось чому:

1. Серед всіх покупців комерційної нерухомості лише 5% обирають приміщення для свого бізнесу, та майже 95% клієнтів купують їх для здачі в оренду. Враховуючи цю статистику та попит серед компаній, обирати офіс невеликого розміру варто ще тому, що його легше здати в оренду, воно швидко окупиться та відповідно швидше принесе дохід. При здачі офісу всі роботи з ремонту приміщення лягають на плечі орендарів, тож для його власника це ще один плюс.

2. Розташування у житловому комплексі. Навіть попри карантин і віддалену роботу, затребуваність офісних приміщень у ЖК зростає. Якщо інвестор живе у тому ж районі або безпосередньо в одному будинку з офісом, дістатися нього можна пішки. Особливу актуальність роботи у пішій доступності компанії відчули у моменти закритого метрополітену та відсутнього на дорогах наземного громадського транспорту.

3. Якість офісів у нових житлових комплексах. Сьогодні у Києві досі розповсюджена практика переформатування квартир у робочий простір. Більшість з таких приміщень розташовані у старому житловому фонді, де немає належних умов для роботи. У новобудовах під офіси заздалегідь проєктують окремі поверхи, з панорамними вікнами, своєю вхідною групою, зручним плануванням, насиченою внутрішньою інфраструктурою, як, наприклад, у Happy House. Перші поверхи будинку відведені під магазин, кафе та дитячі заклади; офіси займають цілий поверх і мають великі фасадні вікна.

4. Звичайно, ціна — головний аргумент на користь маленьких офісних приміщень у житлових комплексах. Вартість на них нижча, ніж на офіси у сучасних бізнес-центрах. Сьогодні на ринку нерухомості представлені три категорії офісів — А, В, С. У моменти кризи компанії, які орендують приміщення у БЦ класу “А”, оптимізують свої бюджети та переходять на нерухомість середнього цінового сегменту чи формату “В”. Офіси, які ми будуємо у Happy House, за рівнем комфорту та технічними характеристиками можна порівнювати з класом “В”. Вони найменш піддаються кризовим впливам, тому у несприятливі часи компанії з дорогих офісів переїжджають саме в такі приміщення.

5. У посткарантинний період є вірогідність появи нового формату робочого місця такого, як “мобільний офіс”. Після переосмислення великої квадратури приміщень компанії орендуватимуть невеличкі приміщення, які виконуватимуть роль коворкінгу. В разі важливих зустрічей чи переговорів співробітники зможуть збиратися в офіси, але основний час працювати вдома.

У Happy House представлені приміщення площею від 45 м2 до 115 м2, які завжди затребувані серед компаній малого та середнього бізнесу та які наразі є у великому дефіциті у Києві. Вони чудово підійдуть для роботи агенцій нерухомості, нотаріальних контор, сервісних центрів та інших компаній, чиї послуги користуватимуться попитом серед мешканців району.

Про всі переваги купівлі офісів у Happy House, площі, планування та ціни готові розповісти наші менеджери комерційної нерухомості. Заповнюйте форму зворотного зв’язку та ми обов'язково вам зателефонуємо.

Замовити дзвінок
Читайте також
Графік роботи відділу продажу у святкові вихідні

Читати

Happy-розстрочка на трикімнатні квартири

Читати

Відділ продажу:

  • Happy House Берестейська
  • проспект Перемоги, 72
Віртуальний шоурум
Акційні пропозиції