long_arrow_right smile line arrow_circle
(044)499-07-70
Замовити телефонний дзвінок

Відправте заявку на телефонний дзвінок і менеджер відділу продажу зв'яжеться з вами найближчим часом. Або оберіть зручний вам час для дзвінка.

Замовити телефонний дзвінок
Приєднатися до зустрічей КТК

Продаж квартир розпочато

2018-09-17 12:23:56

17 вересня в житловому комплексі Happy House розпочато продаж квартир.

ЖК комфорт-класу передбачає все необхідне для комфортного життя молодих сімей і сімей з дітьми. Happy House складається з 4 секцій різної висоти – 22, 24 і 25 поверхи – об'єднаних спільним стилобатом. Всього в будинку буде 365 квартир від 1 до 5 кімнат з площею від 32 м2 до 188 м2. У деяких квартирах передбачені власні тераси.

Житловий комплекс будується за монолітно-каркасною технологією. Стіни будуть заповнюватися цеглою, утеплення – мінеральною ватою.

У ході будівництва розташований на ділянці дитячий садок буде реконструйований і стане дошкільним закладом нового покоління. Площа дитячого садка буде збільшена з 948 м2 до 1 495 м2, а кількість вихованців – з 80 до 120 дітей. У будівлі будуть обладнані 10 просторих групових площею до 72 м2.

Крім того, на території ЖК буде створено дитячий центр розвитку, відкриються сімейне кафе, магазини іграшок і товарів для дітей, Mama Hub. На кожному поверсі будуть обладнані приміщення для зберігання візочків і велосипедів. На стилобаті будуть облаштовані місця для відпочинку та дозвілля.

В рамках реалізації ЖК компанія SAGA Development планує благоустрій дворів, які прилягають до ділянки забудови.

У будинку передбачено підземний паркінг. Територія двору буде закрита для автомобілів.

Читайте також
Купуйте у розстрочку без здорожчання!

Читати

Графік роботи відділу продажу на День Незалежності
На цих вихідних у вас точно вистачить часу і на відпочинок, і на корисні справи. Складіть свій to-do-list та обов’язково додайте до нього візит довідділу продажу Happy House.

Читати

Відділ продажу:

  • Happy House Берестейська
  • проспект Перемоги, 72
Віртуальний шоу-рум
Акційні пропозиції