long_arrow_right smile line arrow_circle
(044)499-07-70
Замовити телефонний дзвінок

Відправте заявку на телефонний дзвінок і менеджер відділу продажу зв'яжеться з вами найближчим часом. Або оберіть зручний вам час для дзвінка.

Замовити телефонний дзвінок
Приєднатися до зустрічей КТК

Продаж квартир розпочато

2018-09-17 12:23:56
17 вересня в житловому комплексі Happy House розпочато продаж квартир. ЖК комфорт-класу передбачає все необхідне для комфортного життя молодих сімей і сімей з дітьми. Happy House складається з 4 секцій різної висоти – 15, 18 і 24 поверхи – об'єднаних спільним стилобатом. Всього в будинку буде 300 квартир від 1 до 4 кімнат з площею від 32 м2 до 188 м2. У деяких квартирах передбачені власні тераси. Житловий комплекс будується за монолітно-каркасною технологією. Стіни будуть заповнюватися цеглою, утеплення – мінеральною ватою. У ході будівництва розташований на ділянці дитячий садок буде реконструйований і стане дошкільним закладом нового покоління. Площа дитячого садка буде збільшена з 948 м2 до 1 495 м2, а кількість вихованців – з 80 до 120 дітей. У будівлі будуть обладнані 10 просторих групових площею до 72 м2. Крім того, на території ЖК буде створено дитячий центр розвитку, відкриються сімейне кафе, магазини іграшок і товарів для дітей, Mama Hub. На кожному поверсі будуть обладнані приміщення для зберігання візочків і велосипедів. На стилобаті будуть облаштовані місця для відпочинку та дозвілля. В рамках реалізації ЖК компанія SAGA Development планує благоустрій дворів, які прилягають до ділянки забудови. У будинку передбачено підземний паркінг. Територія двору буде закрита для автомобілів.
Читайте також
Графік роботи відділу продажу на День Конституції
(Русский) Впереди три выходных! Уже составили список дел на эти дни?

Читати

Про головні переваги інвестування у маленькі офіси
Які плюси великого офісу? Багато простору між робочими місцями, можливість розділити приміщення на додаткові кабінети, переговорні кімнати та зони відпочинку.

Читати

Відділ продажу:

  • Happy House Нивки
  • проспект Перемоги, 67
Віртуальний шоу-рум
Акційні пропозиції