long_arrow_right smile line arrow_circle
(044)499-07-70
Замовити телефонний дзвінок

Відправте заявку на телефонний дзвінок і менеджер відділу продажу зв'яжеться з вами найближчим часом. Або оберіть зручний вам час для дзвінка.

Замовити телефонний дзвінок
Приєднатися до зустрічей КТК
Завантажити презентацію

Продаж квартир розпочато

2018-09-17 12:23:56

17 вересня в житловому комплексі Happy House розпочато продаж квартир.

ЖК комфорт-класу передбачає все необхідне для комфортного життя молодих сімей і сімей з дітьми. Happy House складається з 4 секцій різної висоти – 22, 24 і 25 поверхи – об'єднаних спільним стилобатом. Всього в будинку буде 365 квартир від 1 до 5 кімнат з площею від 32 м2 до 188 м2. У деяких квартирах передбачені власні тераси.

Житловий комплекс будується за монолітно-каркасною технологією. Стіни будуть заповнюватися цеглою, утеплення – мінеральною ватою.

У ході будівництва розташований на ділянці дитячий садок буде реконструйований і стане дошкільним закладом нового покоління. Площа дитячого садка буде збільшена з 948 м2 до 1 495 м2, а кількість вихованців – з 80 до 120 дітей. У будівлі будуть обладнані 10 просторих групових площею до 72 м2.

Крім того, на території ЖК буде створено дитячий центр розвитку, відкриються сімейне кафе, магазини іграшок і товарів для дітей, Mama Hub. На кожному поверсі будуть обладнані приміщення для зберігання візочків і велосипедів. На стилобаті будуть облаштовані місця для відпочинку та дозвілля.

В рамках реалізації ЖК компанія SAGA Development планує благоустрій дворів, які прилягають до ділянки забудови.

У будинку передбачено підземний паркінг. Територія двору буде закрита для автомобілів.

Читайте також
Графік роботи відділу продажу на новорічні свята

Читати

Saga Claus відкриває продаж квартир із панорамним вікновидом!

Читати

Відділ продажу:

  • Happy House Берестейська
  • проспект Перемоги, 72
Віртуальний шоу-рум
Акційні пропозиції