long_arrow_right smile line arrow_circle
(044)499-07-70
Замовити телефонний дзвінок

Відправте заявку на телефонний дзвінок і менеджер відділу продажу зв'яжеться з вами найближчим часом. Або оберіть зручний вам час для дзвінка.

Замовити телефонний дзвінок
Приєднатися до зустрічей КТК

Розпочався продаж квартир у 4-й секції Happy House

2019-10-17 14:22:36
Нарешті дочекалися! Happy House розпочинає продаж квартир у 4-й секції, а це значить, що кількість щасливих мешканців збільшиться. Встигніть одним з перших стати ним! Новенькі планування однокімнатних і двокімнатних помешкань вже завантажені на сайт, а менеджери відділу продажу чекають на зустріч, аби підібрати для вас оселю та розповісти про всі умови придбання. У 4-й секції представлені видові квартири. Переважна частина вікон виходить на проспект Перемоги — найдовшу та одну з головних вулиць Києва. Є двосторонні планування, що також збільшує оглядові можливості. На кожному поверсі запроектовані по п’ять помешкань — чотири 1-кімнатних та одна 2-кімнатна квартира. Якщо це ваша перша купівля житлової нерухомості, особливо радимо поглянути на 1-кімнатну квартиру. Площа — від 39 м2 до 50 м2. У цій частині будинку всі планування з однією кімнатою різнотипні, тож ви не побачите такий самий проект у сусіда. І, звісно, перевагою придбання квартири тут стане невелика кількість мешканців на поверсі. Зовсім скоро роботи у Happy House вийдуть з нульового рівня. У 4-й секції виконують влаштування вертикальних елементів підвалу та плити перекриття під підвалом. Також на фінальному етапі огородження котловану будинку. За детальною інформацією завітайте до відділу продажу Happy House. Ми знаходимося за адресою: проспект Перемоги, 67.
Читайте також
Графік роботи відділу продажу на День Конституції
(Русский) Впереди три выходных! Уже составили список дел на эти дни?

Читати

Про головні переваги інвестування у маленькі офіси
Які плюси великого офісу? Багато простору між робочими місцями, можливість розділити приміщення на додаткові кабінети, переговорні кімнати та зони відпочинку.

Читати

Відділ продажу:

  • Happy House Нивки
  • проспект Перемоги, 67
Віртуальний шоу-рум
Акційні пропозиції