long_arrow_right smile line arrow_circle
(044)499-07-70
Замовити телефонний дзвінок

Відправте заявку на телефонний дзвінок і менеджер відділу продажу зв'яжеться з вами найближчим часом. Або оберіть зручний вам час для дзвінка.

Замовити телефонний дзвінок
Приєднатися до зустрічей КТК
Завантажити презентацію

Saga Claus відкриває продаж квартир із панорамним вікновидом!

2020-12-08 14:38:22

Легендарне повернення, на яке ми чекали цілий рік! Наш Saga Claus вже примчав до Happy House, щоб виконати свою святкову місію та відкрити нові видові квартири у будинку. Готові? Тоді знайомтесь!

Ми розпочинаємо продаж особливих квартир. Вони розташовані з 16-го по 24-й поверхи четвертої секції Happy House та мають неперевершені вікновиди на центр Києва. Вікна — від стелі до підлоги, щоб нічого не заважало вашому погляду, а кімнати від світанку до заходу сонця були сповнені світлом.

Планування нових квартир — одні з найпопулярніших у Happy House — однокімнатні та двокімнатні. Шукали саме таке житло? Тоді ласкаво просимо до відділу продажу на проспект Перемоги, 72. Наші менеджери підберуть не тільки квартиру, а й найкращий новорічний подарунок для вашої сім’ї.

Замовити дзвінок
Читайте також
Графік роботи відділу продажу на новорічні свята

Читати

Нова розстрочка у Happy House: на 24 місяці та першим внеском 10%
Великим родинам — великі квартири? Звичайно! А ще лояльні умови купівлі. До кінця листопада у Happy House діє нова розстрочка, яка дозволить вам придбати трикімнатне або дворівневе помешкання.

Читати

Відділ продажу:

  • Happy House Берестейська
  • проспект Перемоги, 72
Віртуальний шоу-рум
Акційні пропозиції