long_arrow_right smile line arrow_circle
(044)499-07-70
Замовити телефонний дзвінок

Заповніть форму зворотного зв'язку і ми зателефонуємо у зручний для вас час.

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Замовити телефонний дзвінок
Приєднатися до зустрічей КТК

Натискаючи *Відправити*, ви надаєте згоду на обробку, зберігання та використання ваших персональних даних.

Якою буде внутрішня інфраструктура у Happy House?

2018-09-26 13:29:08

Happy House розташований у Шевченківському районі, на проспекті Перемоги 72. Незважаючи на те, що це один з центральних районів Києва, де багато вузів, а переважне населення — молоді сім’ї або сім’ї з дітьми, його інфраструктура є досить неоднорідною та не відповідає запитам мешканців. Ми розуміємо, що для сімей важливо, аби поряд з будинком знаходилися дитячі садочки, школи, лікарні, кафе та магазини. Тому, будуючи Happy House, ми заздалегідь передбачаємо необхідні об’єкти інфраструктури.

Ми відводимо перші поверхи будинку, які займатиме комерційна нерухомість — приміщення призначені для торговельних об’єктів, дитячого центру, медичного закладу тощо. Освіта, розвиток і дозвілля — саме за такими ключовими принципами буде формуватися внутрішня інфраструктура Happy House. Таке розташування стане зручним не тільки для мешканців ЖК, але й сусідніх будинків.

Дошкільні заклади. Ми врахували одну з головних вимог дошкільного закладу — розташування у пішій доступності. У Happy House дорога до садочку не пролягатиме жвавим від руху пішоходів чи автомобільного трафіку маршрутом. Вам достатньо спуститися на перший поверх будинка та залишити дитину під наглядом кваліфікованих вихователів. На території житлового комплексу будуть розташовані два дошкільних заклади. Перший — це державний садок, який буде розміщуватися на трьох поверхах у 4-ій секції будинку. В рамках будівництва Happy House ми реконструюємо будівлю та збільшимо її площу з 948 м2 до 1 495 м2 — це дозволить обладнати додаткові групові та змінити кількість вихованців з 80 до 120 дітей. У дитячому садку буде 10 просторих групових площею до 72 м2. Висота стелі на першому поверсі складатиме 4,9 м. Другим дитячим закладом стане центр дитячого розвитку. Він буде знаходитися безпосередньо у будинку. Кожен з дошкільних будівель матиме ігровий майданчик та необхідні приміщення для комфортного перебування вашої дитини.

Сімейне кафе. Сніданок у сімейному колі може стати вашою маленькою традицією. Затишне кафе, розташоване на першому поверсі, — гарний привід для цього. Вам більше не потрібно хвилюватися через те, що дитина відмовляється їсти зранку — формат сімейного закладу передбачає меню зі смаколиками для маленьких відвідувачів.

Дитяча клініка. Ви коли-небудь бачили, як вередує дитина при відвідуванні лікаря? А помічали, як змінюється настрій малюка при згадці про доктора? Через некваліфіковану роботу медичних працівників ці питання стали риторичними для багатьох батьків. Ми хочемо, аби маленькі мешканці Happy House були здоровими та не боялися прийомів у медичному закладі. Саме тому ми обираємо сучасну клініку, фахівці якої знаходитимуть підхід до кожного маленького пацієнта та перетворять прийом на веселу пригоду. Здорова та усміхнена дитина — що може бути важливіше для батьків?

Mама HUB. Декретна відпустка не повинна обмежувати ваше коло спілкування. Mама HUB — це окремий простір для мам, де можна зустрітися з подругами, відпочити від повсякденних справ, поспілкуватися на актуальні теми та поділитися останніми новинами. А якщо вам немає з ким залишити малюка, його можна взяти з собою — для дітей ми окремо облаштуємо ігрову зону.

Магазини. При виборі торговельних об’єктів для мешканців Happy House ми орієнтувалися, перш за все, на запити родин з дітьми. На території житлового комплексу будуть розташовані магазини іграшок, магазини дитячого харчування та товарів першої необхідності. Крім цього, для батьків буде діяти система лояльності — знижки в партнерських мережах дитячих магазинів.

Безпечний дитячий та спортивний майданчики. Для родин, які дотримуються здорового способу життя, важливо, аби поряд з будинком були розташовані місця для пробіжок, майданчик з тренажерами або турніками. Ми поділяємо думку поліфункціональної забудови та відповідально підходимо до облаштування спортивної зони. Вона буде займати окрему площу у дворі, де мешканці зможуть займатися спортом на свіжому повітрі. Це зручний варіант для тих, хто бажає завжди залишатися у формі, але не має достатньо часу для відвідування тренажерного залу чи фітнес-центру. Для маленьких мешканців ми обладнаємо ігровий майданчик. Крім того, що він буде оснащений сучасним ігровим обладнанням для дітей різного віку, його окремою перевагою стане безпека. Батьки будуть спокійні за свою дитину, адже на майданчику ми встановимо відеоспостереження, яке можна синхронізувати зі смартфоном.

Простір для зберігання дитячих візків та велосипедів. Практика зберігання дитячих візочків та велосипедів на балконі або у передпокої квартири має залишитися у минулому. Будуючи житловий комплекс Happy House, ми адаптуємо простір під потреби сучасних мешканців. У будинку знаходитиметься окреме приміщення, де ви зможете залишити візок, велосипед чи самокат своєї дитини. Замість того, аби нераціонально використовувати житлову площу, ви можете облаштувати її згідно своїх уподобань.

У Happy House вже розпочато продаж квартир. Якщо ви шукаєте житло для своєї родини, ознайомтеся з перевагами нашого комплексу. Звертайтеся до менеджерів відділу продажів за адресою проспект Перемоги, 67 або телефонуйте за номером (044) 299-40-39.

Читайте також
Режим роботи SAGA Development на період воєнних дій

Читати

Відділ продажу не працює

Читати

Віртуальний шоурум
Акційні пропозиції